|
Informace o nabídce na finančním trhu
Upozornění: Věnujte prosím pozornost datu vytvoření článku. Informace mohou být zastaralé a nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Credium nejlevnější půjčka

Publikováno: 14.8.2015

Banky i nebankovní společnosti se mezi sebou předhánějí v tom, jak přitáhnout své klienty. Mhoho půjčkových produktů má své parametry a charakteristiky velmi podobné a dá se říci, že je poměrně těžké přijít s něčím opravdu nový.

Společnost Credium proto zavedla produkt, který se nazývá Nejlevnější půjčka. Jak název napovídá - tato půjčka by měla mít vždy nastaveny své základní vlastosti tak, aby byla nejlevnější. Teoreticky už tedy nemusíme na trhu půjček hledat půjčku, která je nejlevnější a můžeme jít přímo ke společnosti Credium.

Jaké jsou podmínky této půjčky?

Jak už bylo řečeno, jedná se o nebankovní půjčku, Její maximální výše je 250 000 Kč. Což už samo o sobě na nebankovní půjčku je velmi dobrá výše. Délka splácení je půl roku až 6 let a půjčku je možné si připojistit pro případ neschopnosti splácet.

Věk žadatele o Nejlevnější půjčku musí být mezi 18 a 67 lety a musí mít stálý příjem minimálně 8000 Kč měsíčně. V žádosti je potřeba uvést mobilní telefon nebo pevnou linku a při vyřízení půjčky se budete muse prokázat platným občanským průkazem a druhým dokladem totožnosti (například řidičským průkazem).

Bleskové vyřízení Vaší žádosti

Po dodání všech těchto náležitostí bude Vaše žádost během několika málo minut vyhodnocena a pokud vše dopadne dobře, obdržíte návrh úvěrové smlouvy. Po jejím podepsání a doručení společnosti Credium mohou být peníze již do několika hodin na Vašem účtu.Doporučujeme

Na Maxi-půjčky.cz Vám poradí, jak si vybrat tu správnou půjčku.

Nemáte příjem nebo svůj příjem nemůžete doložit? Přečtěte si více o půjčce bez doložení příjmu.

Naše tipy

– Potřebujete-li nebankovní půjčku do jednoho dne od podání žádosti, mohly by Vás zajímat nebankovní půjčky do 24 hodin.

– Jednou z nebankovních půjček na našem trhu je Cetelem půjčka.

– Největší bankovní dům u nás - Česká Spořitelna - nabízí svým klientům výhodné půjčky České spořitelny.

© 2015 Půjčka50000-ihned.cz, všechna práva vyhrazena

Vezměte prosím na vědomí, že prozovovatel těchto internetových stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.
Web Půjčka50000-ihned.cz má pouze informativní charakter.