|
Informace o nabídce na finančním trhu
Upozornění: Věnujte prosím pozornost datu vytvoření článku. Informace mohou být zastaralé a nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Přijedeme až k Vám a půjčíme Vám na směnku

Publikováno: 6.5.2015

Půjčka na směnku je často vyhledávaný způsob získání peněz, pokud potřebujete peníze co nejrychleji a nejlépe z ruky do ruky. Poskytovatelé těchto úvěrů jsou povětšinou bohaté osoby, které nemají problém půjčit vám jakýkoliv obnos.

A nezřídka se směnkou a penězi přijedou za Vámi až domů.

Typy směnek se liší, směnky spolu mohou sepsat i dva kolegové, aby měli nějaký podklad o provedené půjčce.

Výhody směnky

Směnka je vlastně náhražka za nekonečné smlouvy, které půjčku jen zdržují. Peníze dostanete od poskytovatele většinou hned ve chvíli, kdy směnku podepíšete. Výše částky, která vám bude zapůjčena, záleží na domluvě s poskytovatelem. Je možné se s ním domluvit prakticky na čemkoliv. Většinou je poskytovatel, tak ochotný, že za vámi ihned přijede, pokud může.

Nevýhody směnky

Pokud se rozhodnete, že půjčku na směnku využijete, dávejte si pozor, od koho si půjčujete. Poskytovatele si vždy prověřte, aby se nejednalo o podvodníka. Směnka je velice jednoduchý způsob, jak peníze sehnat, ale zároveň o ně i lehce přijít. U soudu je v právu vždy poskytovatel směnky, soud neprobíhá pomalu, ale velice rychle. Pokud budete dělat problémy se splácením, necháte se zapírat a nebudete poskytovateli brát telefon, počítejte s tím, že v brzké době obdržíte předvolání k soudu a pár dnů na to vás doma navštíví exekutor.

Kde sehnat dobrého poskytovatele

Projděte si na internetu několik stránek, kde poskytovatelé inzerují. Většinou o nich najdete i nějaké recenze a zkušenosti jiných lidí, kteří si od dotyčného půjčili nějaký finanční obnos. Kromě internetu se inzeráty poskytovatelé vyskytují i v novinách a veřejných inzercích. Pokud hledáte na internetu, máte tu výhodu, že si můžete poskytovatele ihned prověřit.

Půjčky na směnku "přijedeme" jsou rychlým a pohodlným způsobem, jak přijít k většímu finančnímu obnosu, je ale potřeba mít na paměti všechna rizika, která jsou s tímto typem úvěru spojena.


Doporučujeme

Na Maxi-půjčky.cz Vám poradí, jak si vybrat tu správnou půjčku.

Nemáte příjem nebo svůj příjem nemůžete doložit? Přečtěte si více o půjčce bez doložení příjmu.

Naše tipy

– Potřebujete-li nebankovní půjčku do jednoho dne od podání žádosti, mohly by Vás zajímat nebankovní půjčky do 24 hodin.

– Jednou z nebankovních půjček na našem trhu je Cetelem půjčka.

– Největší bankovní dům u nás - Česká Spořitelna - nabízí svým klientům výhodné půjčky České spořitelny.

© 2015 Půjčka50000-ihned.cz, všechna práva vyhrazena

Vezměte prosím na vědomí, že prozovovatel těchto internetových stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.
Web Půjčka50000-ihned.cz má pouze informativní charakter.