|
Informace o nabídce na finančním trhu
Upozornění: Věnujte prosím pozornost datu vytvoření článku. Informace mohou být zastaralé a nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčky do výplaty

Publikováno: 2.7.2015

Po výplatě máme většinou pocit, že je docela dost peněz k dispozici, avšak po zaplacení bydlení, elektřiny, vody a dalších poplatků nám nemusí již téměř nic zbýt. Pokud se navíc vyskytne nečekaná situace, která si žádá rychlé finanční řešení, je každá rada drahá.

Řešením mohou být půjčky do výplaty

Podobnou situaci ale můžete v klidu zvládnout, pokud využijete tzv. půjčku do výplaty - malý nebankovní úvěr s krátkou dobou splatnosti a s velmi rychlým vyžízením. Není výjimkou, že peníze můžete mít již do hodiny na svém účtu.

Tyto půjčky získávají velkou oblibu a velmi rychle vzniklo v České republice velké množství firem, které půjčky z vlastních zdrojů nabízí. Některé dokonce nevyžadují zaslání ověřovacího poplatku 1 Kč. (Takovouto půjčku do výplaty i bez 1 Kč poskytuje například společnost CreditOn.)

Důležité je seznámit se s podmínkami

Jako u všech finančních produktů, také u těchto krátkodobých úvěrů před výplatou je potřeba být přesně seznámen s právy a povinnostmi vyplývajícími ze smlouvy a obchodních podmínek dané půjčkové firmy. Zájemce by měl mít možnost si vše v klidu dopředu přečíst aby, mohl přijít s informovaným rozhodnutím vzít anebo nevzít si půjčku. Je potřeba vědět, kolik a kdy za co zaplatím, aby se nestalo, že příští měsíc opět nebudu mít peníze a nebudu moci zaplatit splátky.

Nezaplacení splátek totiž vede k exekuci majetku a insolvenčnímu řízení, což bychom určitě nechtěli. U firem, jejichž hlavní produkt je půjčka před výplatou je také vhodné nejdříve si na internetu vyhledat jejich recenze. Jsou důvěryhodné? Nejsou zde nějaké ověřené negativní recenze?

Charakteristika půjčky do výplaty

Zájemce si může půjčit od přibližně několika set do přibližně dvaceti tisíc korun. Samozřejmě záleží na tom, kterou firmu si vyberete, jelikož firem je mnoho a téměř každá má trochu jiné podmínky, ceny a částky, které půjčuje. Půjčka do výplaty obvykle bývá dobře dostupná pro všechny občany ČR od 18 let věku, nebývá potřeba zástava ani ručitel.


Doporučujeme

Na Maxi-půjčky.cz Vám poradí, jak si vybrat tu správnou půjčku.

Nemáte příjem nebo svůj příjem nemůžete doložit? Přečtěte si více o půjčce bez doložení příjmu.

Naše tipy

– Potřebujete-li nebankovní půjčku do jednoho dne od podání žádosti, mohly by Vás zajímat nebankovní půjčky do 24 hodin.

– Jednou z nebankovních půjček na našem trhu je Cetelem půjčka.

– Největší bankovní dům u nás - Česká Spořitelna - nabízí svým klientům výhodné půjčky České spořitelny.

© 2015 Půjčka50000-ihned.cz, všechna práva vyhrazena

Vezměte prosím na vědomí, že prozovovatel těchto internetových stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.
Web Půjčka50000-ihned.cz má pouze informativní charakter.