|
Informace o nabídce na finančním trhu
Upozornění: Věnujte prosím pozornost datu vytvoření článku. Informace mohou být zastaralé a nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčka bez doložení příjmu

Publikováno: 13.7.2015

Vydělávat si samostatně z občasných zakázek je pěkný zdroj vlastního příjmu. Často ale brání získání běžné půjčky. Podmínkou mnoha úvěrů je trvalý zdroj financí nejlépe ze zaměstnání. Stejné problémy mívají studenti, ženy na mateřské nebo brigádní pracovníci. Řešení přitom existuje. Půjčka bez příjmu zajistí zdroj prostředků i s takovým problémem.

Snadné půjčení

K financování podnikání nebo osobních záležitostí si můžete zajistit prostředky snadno a nemusíte ani sdělovat účel použití peněz. Zavazujete se pouze za určitou dobu vrátit částku zvýšenou o poplatek.

Půjčka bez doložení příjmu nezná různé dlouhé dotazníky a nemusíte sestavovat ani seznam svého majetku. Stejně tak není potřeba ručení a dokonce si můžete vybrat mezi různými druhy půjček.

Různé možnosti

Půjčka bez příjmu má různé druhy splatnosti. Může trvat týden, ale také několik měsíců. Stejně tak má různě rozložené splátky. Placení po týdnech uvítá ten, kdo nerad šetří a měsíční splátku si zase vybere někdo s pevným rozpočtovým plánem. Od počtu splátek se také odvíjí výše částky. Někdo má jednorázově k dispozici větší obnos a někdo dostává menší částky, ale častěji.

Poplatek za peníze

Za poskytnutí půjčky se platí nevelký poplatek. U částek kolem 1000 – 5000 Kč jsou to stokoruny. Proto se půjčka bez dokladování příjmu snadno splácí a má velice dobrou návratnost. Výhodou pevného poplatku je také neměnná částka po celou dobu půjčení a přesný přehled o částce ke splacení půjčky. Půjčka bez potvrzení o příjmu má velmi jednoduché podmínky smluvní podmínky, a proto ji zvládne každý.


Půjčka bez příjmu ihned

Čím méně dokladů, tím také rychleji dostanete peníze do ruky. Půjčka bez příjmu je nejen okamžitým, ale také trvalým řešením. Při častějším půjčování se zvyšuje hranice možné půjčky a snižuje úrok. Každé další půjčení znamená rychlé peníze, které máte v hotovosti nebo na účtu do několika minut nebo hodin. Půjčit si tak může prakticky každý bez zbytečného prokazování příjmu, předkládání daňového přiznání nebo výplatní pásky.


Doporučujeme

Na Maxi-půjčky.cz Vám poradí, jak si vybrat tu správnou půjčku.

Nemáte příjem nebo svůj příjem nemůžete doložit? Přečtěte si více o půjčce bez doložení příjmu.

Naše tipy

– Potřebujete-li nebankovní půjčku do jednoho dne od podání žádosti, mohly by Vás zajímat nebankovní půjčky do 24 hodin.

– Jednou z nebankovních půjček na našem trhu je Cetelem půjčka.

– Největší bankovní dům u nás - Česká Spořitelna - nabízí svým klientům výhodné půjčky České spořitelny.

© 2015 Půjčka50000-ihned.cz, všechna práva vyhrazena

Vezměte prosím na vědomí, že prozovovatel těchto internetových stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.
Web Půjčka50000-ihned.cz má pouze informativní charakter.