|
Informace o nabídce na finančním trhu
Upozornění: Věnujte prosím pozornost datu vytvoření článku. Informace mohou být zastaralé a nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

SMS půjčka ihned úplně pro každého

Publikováno: 7.3.2015

Máte nečekané finanční potíže, náhlé výdaje, nebo se zaměstnavatel zpozdil s výplatou? Jak snadno přijít k penězům? Žádost v bance se většinou dost táhne a navíc málokdo na bankovní půjčku dosáhne. Pokud vám bude k překlenutí krátkodobé finanční krize stačit pár tisícikorun, a nechcete žádat o pomoc přátele nebo rodinu, může vám podat pomocnou ruku některá z nebankovních společností.

Produktem, který bude pro vás jako dělaný, je SMS půjčka, pro svou dostupnost nazývaná Rychlá SMS půjčka ihned úplně pro každého.

Vyřízení SMS půjčky je velmi snadné

Tyto mikropůjčky jsou určeny pro každého, kdo potřebuje menší finanční hotovost bez složitých formalit a ihned. Za rychlostí stojí automatizovaný systém schvalování. Stačí vyplnit při první žádosti o půjčku jednoduchý formulář na stránkách společnosti. Obsahuje údaje jako výši částky, dobu splatnosti půjčky a samozřejmě i osobní údaje. Po schválení jsou peníze ihned zasílány na bankovní účet žadatele. Při další žádosti už nemusíte vyplňovat celý formulář, stačí poslat SMS zprávu.

Kdo může tuto bleskovou půjčku využít?

Mikroúvěry od nebankovních společností jsou určeny pro žadatele minimálního věku 18 let, kteří jsou občany ČR. Uspět mohou i ti, kteří nechtějí prokazovat výši svých příjmů nebo žadatelé s negativním záznamem v registru dlužníků. Pokud vám tedy banka úvěr neschválí, máte i další možnosti.

Kolik si lze půjčit a na jak dlouho?

SMS půjčka ihned úplně každému nabízí částku do výše 5 000 Kč. U některých společností nebo při opakované žádosti může být půjčka ještě vyšší. Výplata probíhá na bankovní účet, výjimečně složenkou. Splatnost bývá nastavitelná, od 2 do 30 dnů, v jedné splátce navýšené o poplatek. Splatit ji můžete z výplaty, sociálních dávek, mateřské, brigády nebo důchodu. Některé společnosti občas pořádají výhodné akce, například první půjčku zcela zdarma, u které splatíte pouze tolik, kolik jste si půjčili, nic navíc.


Doporučujeme

Na Maxi-půjčky.cz Vám poradí, jak si vybrat tu správnou půjčku.

Nemáte příjem nebo svůj příjem nemůžete doložit? Přečtěte si více o půjčce bez doložení příjmu.

Naše tipy

– Potřebujete-li nebankovní půjčku do jednoho dne od podání žádosti, mohly by Vás zajímat nebankovní půjčky do 24 hodin.

– Jednou z nebankovních půjček na našem trhu je Cetelem půjčka.

– Největší bankovní dům u nás - Česká Spořitelna - nabízí svým klientům výhodné půjčky České spořitelny.

© 2015 Půjčka50000-ihned.cz, všechna práva vyhrazena

Vezměte prosím na vědomí, že prozovovatel těchto internetových stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.
Web Půjčka50000-ihned.cz má pouze informativní charakter.