|
Informace o nabídce na finančním trhu
Upozornění: Věnujte prosím pozornost datu vytvoření článku. Informace mohou být zastaralé a nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčky Půjčkomat

Publikováno: 23.8.2015

Co je Půjčkomat

Půjčkomat je nebankovní společností, která se zabývá poskytováním krátkodobých úvěrů. Firmu nezajímá, za jakým účelem si peníze půjčujete, jedná se tak o formu bezúčelového úvěru. Celý proces žádání o půjčku můžete absolvovat z pohodlí svého domova přes internet

Proč zvolit Půjčkomat?

U Půjčkomatu lze nalézt spoustu důvodů, proč si peníze půjčit právě tady. Zmínit můžeme třeba možnost půjčit si peníze bez ručitele a doložení výše příjmů či eventuální prodloužení splatnosti. Nespornou výhodou je i to, že Půjčkomat.cz sice nahlíží do registru dlužníků, ale i v případě, že v něm vaše jméno figuruje, vám peníze může půjčit. Bude vás pouze čekat více prověřování, například tím, že po vás bude společnost požadovat předložení různých dokladů a dokumentů. Jako další výhody lze zmínit rychlé vyřízení žádosti či možnost půjčit si až deset tisíc.

Jaké jsou podmínky pro získání půjčky?

Tato okamžitá půjčka samozřejmě požaduje splnění základní podmínky, kterou musí požadovat každá bankovní i nebankovní instituce, a to dovršení osmnácti let věku. Dále společnost vyžaduje, aby žadatel vlastnil bankovní účet. Na ten mu následně bude zaslána půjčená částka. Půjčkomat také požaduje bezdlužnost, nebo v případě, že dlužíte jinde, alespoň doložení výše příjmů. Dále bude při žádosti o půjčku vyžadovat registraci, kde se vás webový formulář zeptá na několik základních údajů, například na jméno či kontaktní údaje. Po splnění všech podmínek a kroků můžete pokročit k samotné žádosti o půjčku, která vám bude vyřízena během velice krátké doby, nejpozději během několika desítek minut.

Nevýhody Půjčkomatu

U Půjčkomatu zřejmě nenalezneme žádné zvláštní nevýhody, které bychom nemohli najít i u jiných společností. Často se za nevýhodu požaduje krátká splatnost, pro někoho to ale naopak může být výhoda. Další nevýhody se pak samozřejmě dostavují při nesplacení dluhu, což může skončit až zápisem vašeho jména do registru dlužníků a návštěvou exekutora.


Doporučujeme

Na Maxi-půjčky.cz Vám poradí, jak si vybrat tu správnou půjčku.

Nemáte příjem nebo svůj příjem nemůžete doložit? Přečtěte si více o půjčce bez doložení příjmu.

Naše tipy

– Potřebujete-li nebankovní půjčku do jednoho dne od podání žádosti, mohly by Vás zajímat nebankovní půjčky do 24 hodin.

– Jednou z nebankovních půjček na našem trhu je Cetelem půjčka.

– Největší bankovní dům u nás - Česká Spořitelna - nabízí svým klientům výhodné půjčky České spořitelny.

© 2015 Půjčka50000-ihned.cz, všechna práva vyhrazena

Vezměte prosím na vědomí, že prozovovatel těchto internetových stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.
Web Půjčka50000-ihned.cz má pouze informativní charakter.