|
Informace o nabídce na finančním trhu
Upozornění: Věnujte prosím pozornost datu vytvoření článku. Informace mohou být zastaralé a nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčka do výplaty na účet - první zdarma

Publikováno: 4.9.2015

Obecně platí, že rychlé nebankovní půjčky jsou poměrně drahé. Klient platí za rychlost a minimum papírování poměrně vysokou cenu na poplatcích. Nicméně doba pokročila a některé firmy nabízejí možnost získat půjčku do výplaty při první žádosti zdarma. Jak to vypadá v praxi?

U běžné krátkodobé půjčky platíte za půjčené peníze poplatek. Ten dělá například při částce 2000 Kč na 14 dní něco kolem 400 Kč. Některé věřitelské společnosti jdou svým klientům vstříc a tento poplatek u první půjčky jim vekoryse odpustí. Jak je to možné? Jendoduše proto, že se jim to vyplatí.

Budování důvěry

Pokud bude klient s půjčkou spokojen, získá nebankovní společnost jeho oprávněnou důvěru a klient příště nebude váhat půjčit si znovu u stejné společnosti. Tentokráte již bude půčjka zpoplatněna, výhodou ale může být fakt, že napodruhé je možné si většinou půjčit více.

Půjčka Zaplo.cz

Typickým příkladem krátkodobé půjčky zdarma je půjčka Zaplo. S půjčkou Zaplo získáte až 5000 korun na dobu 7 - 30 dní. Platíte pouze registrační poplatek 1 Kč při ověřování platnosti Vašeho bankovního účtu. Budete-li s první půjčkou spokojeni, můžete opakovaně žádat až 12500 Kč.

Půjčka do výplaty první zdarma u společnosti Zaplo můžete žádat jednoduše online na této stránce.

Ferratum a Půjčka7

Mezi dalšími společnostmi, které Vám půjčí napoprvé zadarmo, najdeme kupříkladu společnost Ferratum. Zde je nabídka zdarma omezena přesnými parametry - bez poplatků si můžete vypůjčit 2000 Kč na 14 dní. Bez poplatků získáte výpujčku také u produktu Půjčka 7, pokud napoprvé vypůjčených 1000 - 4000 kč splatíte do 14 dnů.


Doporučujeme

Nemáte příjem nebo svůj příjem nemůžete doložit? Přečtěte si více o půjčce bez doložení příjmu.

Naše tipy

– Jednou z nebankovních půjček na našem trhu je Cetelem půjčka.

– Největší bankovní dům u nás - Česká Spořitelna - nabízí svým klientům výhodné půjčky České spořitelny.

© 2015 Půjčka50000-ihned.cz, všechna práva vyhrazena

Vezměte prosím na vědomí, že prozovovatel těchto internetových stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.
Web Půjčka50000-ihned.cz má pouze informativní charakter.