|
Informace o nabídce na finančním trhu
Upozornění: Věnujte prosím pozornost datu vytvoření článku. Informace mohou být zastaralé a nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčka 50000 bez registru ihned

Publikováno: 20.5.2015

Stačí jedno „klopýtnutí“ při splácení půjček a člověk se může lehce dostat do registru dlužníků. Při žádosti o další půjčku pak můžeme velmi rychle „narazit“ – registry kontrolují všechny banky a většina nebankovních společností. Jaké jsou možnosti získání půjčky pro „hříšníky“ se zápisem v registru a kde je možné získat například půjčku 50000 bez registru?

Bankovní půjčky a půjčky před výplatou

Jak už bylo řečeno, v bance bychom tento typ půjčky hledali asi marně. Rovněž u velkých nebankovních institucí, které poskytují klasické spotřebitelské úvěry, je půjčka 50000 bez registru prakticky nereálná. Malé nebankovní půjčky – SMS půjčky před výplatou – jsou zase omezeny nižší částkou (například SMS půjčky bez registru ihned).

Nebankovní půjčky bez registru

Existují ale nebankovní společnosti, které se zaměřují na klienty se zápisem v registrech. Jmenujme například půjčku bez registru ihned od společnosti Tommy Stachi, která poskytuje nebankovní půjčky bez registru až 50000 Kč. S registry nemusí být také problém v případě půjčky Provident.

Dostupnost půjček bez registru je ovšem vyvážena například vyšší úrokovou sazbou nebo v některých případech nutností ručit směnkou

Nebankovní americká hypotéka

Pokud vlastníte nemovitost, kterou máte možnost dát do zástavy, můžete získat půjčku 50000 bez registru formou tzv. nebankovní americké hypotéky. To je půjčka se zástavou nemovitosti a nebankovní společnosti tuto půjčku v některých případech poskytují i bez nahlížení do registrů


Doporučujeme

Na Maxi-půjčky.cz Vám poradí, jak si vybrat tu správnou půjčku.

Nemáte příjem nebo svůj příjem nemůžete doložit? Přečtěte si více o půjčce bez doložení příjmu.

Naše tipy

– Potřebujete-li nebankovní půjčku do jednoho dne od podání žádosti, mohly by Vás zajímat nebankovní půjčky do 24 hodin.

– Jednou z nebankovních půjček na našem trhu je Cetelem půjčka.

– Největší bankovní dům u nás - Česká Spořitelna - nabízí svým klientům výhodné půjčky České spořitelny.

© 2015 Půjčka50000-ihned.cz, všechna práva vyhrazena

Vezměte prosím na vědomí, že prozovovatel těchto internetových stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.
Web Půjčka50000-ihned.cz má pouze informativní charakter.