|
Informace o nabídce na finančním trhu
Upozornění: Věnujte prosím pozornost datu vytvoření článku. Informace mohou být zastaralé a nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčka na auto pomocí internetu

Publikováno: 17.9.2015

Díky internetu můžeme urychlit mnoho věcí. Internetové obchody zde mají své webové stránky a můžeme pomocí internetu nakoupit jejich zboží. Stejné je to i s firmami, které půjčují peníze. Každá moderní firma využívá internetu jako dalšího zdroje příjmů a jako příležitost i k bezplatné reklamě. Půjčky přes internet bývají řešeny pomocí SMS a nebo vyplněním poptávkového formuláře na internetové stránce firmy. Je možná i půjčka vyšší částky, například půjčka na auto.


Doporučujeme: Pokud potřebujete spolehlivou půjčku do 600 000 Kč bez ručitele a zástavy, přečtěte si více zde.

Kterou firmu vybrat pro půjčení peněz

Jako první věc Vás možná napadají reference a zkušenosti lidí, které firmu využily pro půjčení peněz. Tyto zkušenosti můžete většinou nalézt tak, že na internetové stránce google.cz zadáte jméno firmy, mezeru a slovo „zkušenost“, „recenze“ anebo podobné. Pak již by se vám měly ukázat odkazy na odpovídající stránky. Pokud nic nenaleznete, zkuste změnit jméno firmy na název půjčky a podobně.

Možná budete souhlasit, že je lepší mít vrabce v hrsti než zajíce v pytli, tedy brát si půjčku na auto od firmy s recenzemi, než půjčku z bombasticky vypadající stránky firmy bez recenzí a zkušeností. Když si naleznete na Google několik zajímavě vypadajících nabídek s referencemi, kontaktujte firmu, aby Vám poskytli přesnou cenovou nabídku, kolik peněz celkem zaplatíte a splatíte při Vámi vybrané délce splácení a měsíční splátce. Jakmile budete mít nabídky více firem, můžete je vzájemně porovnat.

Zajištění půjčky na auto

Půjčku na auto získáte, až jakmile jí zaměstnanec firmy schválí. Schválení bývá někdy podmíněno tím, že máte příjem ze zaměstnání a nemáte záznam v registru dlužníků. Například většina bank Vám v tomto případě půjčí. Pokud nemáte příjem nebo máte záznam v registru, budete muset zaplatit více soukromé firmě. Půjčka na auto bude zajištěna, jakmile podepíšete s vámi vybranou firmou smlouvu o půjčce. Dále vám odešlou peníze bankovním převodem v průměru během 2-5 pracovních dnů.Naučte se, jak efektivně financovat nákup nového vozu. Tento článek poskytuje přehled různých možností financování auta, včetně spotřebitelských úvěrů, finančního leasingu a operativního leasingu.

Doporučujeme

Na Maxi-půjčky.cz Vám poradí, jak si vybrat tu správnou půjčku.

Nemáte příjem nebo svůj příjem nemůžete doložit? Přečtěte si více o půjčce bez doložení příjmu.

Naše tipy

– Potřebujete-li nebankovní půjčku do jednoho dne od podání žádosti, mohly by Vás zajímat nebankovní půjčky do 24 hodin.

– Jednou z nebankovních půjček na našem trhu je Cetelem půjčka.

– Největší bankovní dům u nás - Česká Spořitelna - nabízí svým klientům výhodné půjčky České spořitelny.

© 2015 Půjčka50000-ihned.cz, všechna práva vyhrazena

Vezměte prosím na vědomí, že prozovovatel těchto internetových stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.
Web Půjčka50000-ihned.cz má pouze informativní charakter.