|
Informace o nabídce na finančním trhu

Půjčky bez registru a příjmu ihned

Publikováno: 9.6.2016

Pokud si člověk neví rady při nedostatku financí, může se obrátit na některou z bankovních nebo nebankovních půjček. Pokud ale měl v minulosti problémy se splátkami jiných úvěrů a navíc nechce u svého zaměstnavatele žádat o "papírové" potvrzení o příjmech, bude jeho volba pravděpodobně směřovat k půjčkám bez registru a příjmu.

Kde tyto půjčky najdeme a na co si u nich dávat pozor?

Začněme u rodiny a příbuzných

Jsou situace, které by člověk nejraději neřešil. A to je případ i nedostatku financí v rodinném rozpočtu. Asi každý z nás by nejdříve hledal pomoc u přátel nebo rodiny. Ale ne vždy to každému vyjde. A nakonec to nemusí být zrovna to nejlepší řešení. Díky penězům se mohou rozpadnout dlouholeté přátelské vztahy, narušit i nejedna velká a semknutá rodina. Když už dojde k půjčce v rámci rodinných příslušníků, měly být jasně stanovena pravidla - nejlépe psanou smlouvou o úvěru (zápůjčce), která by měla mít potřebné náležitosti.

Někteří s žádostí o půjčku u příbuzenstva nepochodí, a na řadu pak přichází půjčky bez registru a doložení příjmu od nebankovních společností. Jedná se zpravidla o menší bezúčelové půjčky, u kterých není nahlíženo do registrů dlužníků a místo povrzení o příjmech podepsané zaměstnavatelem se dokládá výpis z elektronického bankovnictví, kam žadateli chodí výplata, popřípadě důchod či mateřská.

Jsou půjčky bez registru a příjmu opravdu "pro každého"?

Při žádosti o půjčky bez kontroly registru a potvrzení o příjmu je nutné mít u sebe zpravidla dva doklady totožnosti (občanský průkaz, cestovní pas nebo řidičský průkaz) a výpis z internetového bankovnictví z běžného účtu. O tuto alternativu mohou zažádat jak zaměstnanci, tak ženy na mateřské dovolené, studenti, senioři či lidé s nějakou nesplacenou půjčkou nebo úvěrem.

I když je tento typ úvěru velmi dostupný pro široký okruh žadatelů, je potřeba mít na paměti, že půjčené peníze bude nutné vrátit ve stanoveném termínu, a to i s připsanými úroky. V opačném případě může věřitel přistoupit k vymáhání pohledávky, a to buďto vlastními prostředky, nebo - a to je častější případ - dluh přeprodá inkasní společnosti.

Dostupné online na internetu

Půjčky bez registru a dokládání o příjmu jsou mezi lidmi stále více oblíbené a to díky tomu, že se dají snadno a velmi rychle vyřídit. V současné době lze si obstarat tento druh půjčky hlavně online po internetu, kde si žadatel vybere vhodnou nebankovní společnost. Na jejich stránkách si najde elektronickou žádost, kterou vypíše, nahraje do ní naskenované dokumenty a poté ji kliknutím myši odešle. Podat žádost je možné také telefonicky nebo osobně na pobočce finanční společnosti.


Doporučujeme

Na Maxi-půjčky.cz je možné dozvědět se jak na správný výběr půjčky.

Klientům, kteří si nechtějí vyřizovat papírové potvrzení o příjmech, mohou být užitečné informace o půjčce bez doložení příjmu.

Naše tipy

– V případě, že žadatel potřebuje nebankovní půjčku do jednoho dne od podání žádosti, měl by se zajímat o nebankovní půjčky do 24 hodin.

– Jednou z nebankovních půjček na našem trhu je Cetelem půjčka.

– Největší bankovní dům u nás - Česká Spořitelna - nabízí svým klientům výhodné půjčky České spořitelny.

© 2015 Půjčka50000-ihned.cz, všechna práva vyhrazena

Vezměte prosím na vědomí, že prozovovatel těchto internetových stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.
Web Půjčka50000-ihned.cz má pouze informativní charakter.