|
Informace o nabídce na finančním trhu
Upozornění: Věnujte prosím pozornost datu vytvoření článku. Informace mohou být zastaralé a nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčka od GE Money Bank

Publikováno: 7.8.2015

Expresní a přesné služby znamenají vždy finanční jistotu. GE Money Bank umožňuje jednoduchý výpočet a získání vysoké půjčky až do 600.000 Kč. Stačí si vybrat částku, zvolit počet měsíců, typ pojištění a prostě nechat spočítat splátky. GE Money Bank půjčka je totiž levná, jednoduchá a pohodlná.


Klid a relaxace

GE Money Bank vás od půjček neodrazuje a nehrozí sankcemi. Naopak si váží klientů, kteří si půjčí co největší částku. Od 100.000 Kč vám poskytne poukaz na odpočinek,relaxaci nebo dovolenou ve výši 3.500 Kč, což je zlevnění půjčky o několik procentních bodů. Vybrat si můžete z katalogu nabídek podle svých přání. Tento dárek znamená například víkendový pobyt ve dvou v některém horském zařízení nebo v rekreačním centru s řadou doplňkových služeb, jídlem, pitím a půjčovnou turistických potřeb.

Zajistěte si klid

Vaše finance jistě přivítají možnost nejen vlastního odpočinku, ale také řadu dalších příjemných parametrů vysoké a výhodné půjčky. K získání peněz nepotřebujete ručitele ani zástavu. Smlouvu o GE Money Bank půjčce podepíšete za 5 minut a za stejnou dobu máte na účtu peníze. Výši splátky si sami určíte podle svých možností a splácet můžete až 96 měsíců. Zcela bez poplatků je nejen sjednání půjčky, ale také případné předčasné splacení. Ani není třeba platit vedení úvěrového účtu nebo jakékoliv další poplatky.

Lépe je s penězi

Určitě je příjemnější pohled na plný bankovní účet. Za číslem 1 nebo až 6 můžete mít pět nul a platit jakoukoliv svoji potřebu. Nemusíte se nikterak omezovat, protože GE Money Bank půjčka má nízký úrok a znamená vždy možnost navýšení nebo přeúvěrování stávajícího závazku. Proto má také banka minimum dlužníků po lhůtě splatnosti.Tam, kde jsou dobře nastavené podmínky a dlužník není tlačen do nevýhodných a vysokých úroků, nevznikají nikomu problémy. Zajistěte si proto výhodný nástroj finanční jistoty, který vás nikdy neomezí a vždy budete vědět, že na splácení máte dostatek času a prostředků.


Doporučujeme

Na Maxi-půjčky.cz Vám poradí, jak si vybrat tu správnou půjčku.

Nemáte příjem nebo svůj příjem nemůžete doložit? Přečtěte si více o půjčce bez doložení příjmu.

Naše tipy

– Potřebujete-li nebankovní půjčku do jednoho dne od podání žádosti, mohly by Vás zajímat nebankovní půjčky do 24 hodin.

– Jednou z nebankovních půjček na našem trhu je Cetelem půjčka.

– Největší bankovní dům u nás - Česká Spořitelna - nabízí svým klientům výhodné půjčky České spořitelny.

© 2015 Půjčka50000-ihned.cz, všechna práva vyhrazena

Vezměte prosím na vědomí, že prozovovatel těchto internetových stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.
Web Půjčka50000-ihned.cz má pouze informativní charakter.