|
Informace o nabídce na finančním trhu
Upozornění: Věnujte prosím pozornost datu vytvoření článku. Informace mohou být zastaralé a nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

SMS půjčky vhodné také pro ženy na mateřské dovolené

Publikováno: 26.3.2015

Maminky na mateřské dovolené stále častěji využívají snadno dostupné SMS půjčky, které pro ně představují mnohdy jedinou pomoc v nouzi. Stejně jako cokoli jiného mají i SMS půjčky své výhody i nevýhody a i v tomto případě je třeba vědět, na co si dát pozor.

Maminkám na mateřské pomohou nebankovní společnosti

Jak je známo, banky si zakládají na bonitě svých žadatelů, kteří musí splnit spoustu podmínek pro sjednání půjčky. Maminky na mateřské dovolené bohužel k bonitním žadatelům nepatří, protože nemohou doložit stabilní měsíční příjem. Naštěstí však existuje celá řada nebankovních společností, jež maminky na mateřské nenechají ve štychu.

Nenechte se zlákat první nabídkou

Na trhu figuruje spousta nebankovních společností, jež si navzájem konkurují nabídkou nejrůznějších půjček. Jakmile se žena na mateřské dovolené bude chtít obrátit na pomoc v podobě půjčky, měla by si dobře vybrat, pod kterou se na konec podepíše. Porovnat si jednotlivé nabídky je v tomto případě na místě a upsat se hned pod první by mohla být osudová chyba.

Jaké společnosti nabízí SMS půjčky?

Maminky na mateřské dovolené to s výběrem půjček nemají tak snadné, jak se na první pohled zdá. SMS půjčky dnes nabízí nespočet společností – z těch nejznámějších zmíníme například Ferratum, Zaplo či Kredito24. O SMS půjčkách rovněž koluje skutečnost, že nejsou příliš levné. Tento fakt se ale společnosti, které je nabízejí, snaží vykompenzovat nabídkou první půjčky zdarma.


Doporučujeme

Na Maxi-půjčky.cz Vám poradí, jak si vybrat tu správnou půjčku.

Nemáte příjem nebo svůj příjem nemůžete doložit? Přečtěte si více o půjčce bez doložení příjmu.

Naše tipy

– Potřebujete-li nebankovní půjčku do jednoho dne od podání žádosti, mohly by Vás zajímat nebankovní půjčky do 24 hodin.

– Jednou z nebankovních půjček na našem trhu je Cetelem půjčka.

– Největší bankovní dům u nás - Česká Spořitelna - nabízí svým klientům výhodné půjčky České spořitelny.

© 2015 Půjčka50000-ihned.cz, všechna práva vyhrazena

Vezměte prosím na vědomí, že prozovovatel těchto internetových stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.
Web Půjčka50000-ihned.cz má pouze informativní charakter.