|
Informace o nabídce na finančním trhu
Upozornění: Věnujte prosím pozornost datu vytvoření článku. Informace mohou být zastaralé a nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčka před výplatou každému až 10000 Kč

Publikováno: 7.3.2015

O průměrné mzdě si můžou dvě třetiny Čechů nechat zdát. Doslova katastrofou je, když je zapotřebí zaplatit nenadálé výdaje, s kterými se v rodinném rozpočtu nepočítalo. V takovém případě se může hodit záchrana v podobě půjčky před výplatou.

Získejte peníze ihned

Nebankovní společnosti půjčují od pár set do tisíců korun. Splatnost se pohybuje v rozmezí 15 až 30 dnů, proto půjčku jednoduše splatíte z další výplaty. Společnosti vědí, že peníze potřebujete rychle. Od schválení žádosti jsou vám finance zaslány na účet za zlomek času. Peníze můžete očekávat druhý den, ale není výjimkou, že je obdržíte ten samý den. Jedinou podmínkou je vlastnit běžný účet u stejné banky jako úvěrová společnost.

Půjčka pro každého

Půjčka před výplatou každému do 5000 Kč je opravdu určena pro široký okruh žadatelů. Odpadá dokládání příjmu, proto je půjčka výhodná například i pro, seniory, invalidní důchodce, ale i ženy na mateřské dovolené nebo studenty. Navíc ani nemusí vadit, pokud mát záznam v registru dlužníků nebo Solusu. A pokud první půjčku řádně splatíte, některé společnosti Vám mohou půčit až 10000 Kč.


Rychlé sjednání

O rychlou půjčku do výplaty můžete požádat přes internet nebo zavoláním do operačního centra nebankovní společnosti. Sjednání vám bude trvat pár minut a budou od vás vyžadovány jenom nezbytné údaje. Navíc se nemusíte obávat zdlouhavého schvalovacího procesu.

Nevýhody a rizika

Krátkodobé půjčky jsou dostupné pro i pro žadatele, kteří u většiny bank a nebankovních společností půjčku nedostanou. Je ale nutné počítat s poměrně vysokou cenou za půjčené peníze a také s tím, že v případě problémů se splátkou půjčky mohou dlužníka potkat finanční sankce. Než o tento úvěr požádáte, ujistěte se, že budete schopni peníze včas a řádně splatit.


Doporučujeme

Na Maxi-půjčky.cz Vám poradí, jak si vybrat tu správnou půjčku.

Nemáte příjem nebo svůj příjem nemůžete doložit? Přečtěte si více o půjčce bez doložení příjmu.

Naše tipy

– Potřebujete-li nebankovní půjčku do jednoho dne od podání žádosti, mohly by Vás zajímat nebankovní půjčky do 24 hodin.

– Jednou z nebankovních půjček na našem trhu je Cetelem půjčka.

– Největší bankovní dům u nás - Česká Spořitelna - nabízí svým klientům výhodné půjčky České spořitelny.

© 2015 Půjčka50000-ihned.cz, všechna práva vyhrazena

Vezměte prosím na vědomí, že prozovovatel těchto internetových stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.
Web Půjčka50000-ihned.cz má pouze informativní charakter.