|
Informace o nabídce na finančním trhu
Upozornění: Věnujte prosím pozornost datu vytvoření článku. Informace mohou být zastaralé a nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Pojištění půjček

Publikováno: 19.4.2015

Pokud si jednou půčjku vezmeme a podepíšeme smlouvu o půjčce, je naší povinností řadně půjčku splácet. Pokud bychom tak nečinili, mohli bychom se dostat do nepříjemných problémů.

To ví každý, kdo půjčku uzavírá. Každý z nás má ale také obavu z toho, že můze nastat situace, že peníze na splácení mít nebude. Může se jednat například o případ ztráty zaměstnání, dlouhodobé pracovní neschopnosti apod. Co dělat v tom případě?

Pokud tato situace nastane, ja každá rada drahá, ale daleko lepší je takovýmto případům předcházet. Proto je u mnohých půjček už dnes standardem, že k půjčce je možno uzavřít pojištění neschopnosti splácet půjčku.

Pojištění nemoci a ztráty zaměstnání

Půjčky nabízejí typicky možnost připojištění pro případ ztráty zaměstnání, ale také pro případy dlouhodobé nemoci, úmrtí nebo invalidity.

V případě, že pak nastane některá v těchto nepříjemných situací, je splácení půjček kryto pojišťovnou. Možnost takového pojištění nabízí například společnost GE Money u svých spotřebitelských půjček.

Je pravdou, že pojištění půjčku mírně prodraží, ale za klidnější spánek pár desetikorun navíc určitě stojí.Doporučujeme

Na Maxi-půjčky.cz Vám poradí, jak si vybrat tu správnou půjčku.

Nemáte příjem nebo svůj příjem nemůžete doložit? Přečtěte si více o půjčce bez doložení příjmu.

Naše tipy

– Potřebujete-li nebankovní půjčku do jednoho dne od podání žádosti, mohly by Vás zajímat nebankovní půjčky do 24 hodin.

– Jednou z nebankovních půjček na našem trhu je Cetelem půjčka.

– Největší bankovní dům u nás - Česká Spořitelna - nabízí svým klientům výhodné půjčky České spořitelny.

© 2015 Půjčka50000-ihned.cz, všechna práva vyhrazena

Vezměte prosím na vědomí, že prozovovatel těchto internetových stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.
Web Půjčka50000-ihned.cz má pouze informativní charakter.