|
Informace o nabídce na finančním trhu
Upozornění: Věnujte prosím pozornost datu vytvoření článku. Informace mohou být zastaralé a nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Osobní úvěr od Komerční banky

Publikováno: 5.6.2015

Chtěli byste si půjčit peníze od banky s dlouhou tradicí a profesionálním přístupem, který ale neztrácí na své osobitosti? Pak se přímo nabízí Komerční banka. Osobní úvěr KB poslouží na financování čehokoliv potřebujete a vyřídíte jej velmi rychle.

Půjčit si až 2 500 000 Kč? Nemusí to být problém

Obraťte se na KB, pokud potřebujete půjčit větší nebo menší částku peněz. Osobní úvěr poskytne částku v rozmezí 30 000 až 2 500 000 Kč. U vyšších částek bude banka vyžadovat ručení, vklad u KB nebo stavební spoření u Modré pyramidy. Splatnost 72 měsíců není nijak extrémně dlouhá v porovnání s jinými bankovními půjčkami, ale měla by stačit, abyste úvěr řádně splatili.

Zjednodušení administrativy na minimum

U tohoto úvěru vás jistě potěší minimum dokladování. Určen je pro účely nepodnikatelské, osobní, a k vyřízení vám postačí dva doklady totožnosti a doklad o vašem příjmu. Tím může být potvrzení nebo daňové přiznání z předchozího období. Jak o úvěr zažádat? Kontaktujte bankovního poradce, navštivte pobočku nebo volejte na bezplatnou linku KB.

Mnoho výhod úvěru u KB

Osobní úvěr KB je úvěr s mnoha výhodami, čímž má náskok před konkurencí. Pokud již jste klientem této banky a máte předschválené úvěrové limity, můžete si půjčku zřídit přímo prostřednictvím internetového bankovnictví. Rozložte si splátky tak, aby vám vyhovovaly, a určete den, kdy budou odcházet z účtu. Není problém půjčku kdykoliv předčasně splatit, a to bez dalších poplatků.

Pojistěte si splátky pro váš klid

Během toho, kdy budete půjčku splácet, se může přihodit mnoho různých nepředvídatelných událostí, například ztráta zaměstnání nebo nemoc Abyste mohli klidněji spát, pojistěte si splátky. Díky tomu se nedostanete do prodlení se splácením ani v případě nečekané události.Máte pocit, že banky mají příliš přísné podmínky a raději byste se dozvěděli více o půjčkách, které poskytují nebankovní společnosti? Není nic jednoduššího, stačí navštívit webové stránky Univerzální-Půjčka.cz.


Doporučujeme

Na Maxi-půjčky.cz Vám poradí, jak si vybrat tu správnou půjčku.

Nemáte příjem nebo svůj příjem nemůžete doložit? Přečtěte si více o půjčce bez doložení příjmu.

Naše tipy

– Potřebujete-li nebankovní půjčku do jednoho dne od podání žádosti, mohly by Vás zajímat nebankovní půjčky do 24 hodin.

– Jednou z nebankovních půjček na našem trhu je Cetelem půjčka.

– Největší bankovní dům u nás - Česká Spořitelna - nabízí svým klientům výhodné půjčky České spořitelny.

© 2015 Půjčka50000-ihned.cz, všechna práva vyhrazena

Vezměte prosím na vědomí, že prozovovatel těchto internetových stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.
Web Půjčka50000-ihned.cz má pouze informativní charakter.