|
Informace o nabídce na finančním trhu
Upozornění: Věnujte prosím pozornost datu vytvoření článku. Informace mohou být zastaralé a nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Kde hledat kreditní kartu bez příjmu

Publikováno: 20.9.2015

Být občas bez prostředků není pro nervovou soustavu žádná legrace. Stres je zabiják moderní doby a starosti mohou znamenat mnoho zdravotních problémů a komplikací. Nenechte situaci dojít nikdy tak daleko. Zajistěte si peníze v jakékoliv životní situaci, abyste žili spokojeně a mysleli jen na příjemné situace a zážitky.

Každý má příjem

Kreditní karta bez příjmu znamená, že nemusíte papírově dokládat prostředky, které přicházejí a odcházejí podle vašeho rozhodnutí. Nikdo přece nemusí znát objem peněz, kterými disponujete. Transakce, které probíhají v hotovosti, některé formy podnikání nebo zdroje vlastních příjmů nemusí znát ani bankovní instituce. A vy je také nemusíte dokládat a přesto můžete mít pohotový a bezpečný úvěr. Kreditní karta bez příjmu vás zajistí a na vaši finanční historii nebo budoucnost se neptá.

Pohotové prostředky

Získání kreditní karty provází u některých finančních institucí dlouhé a otravné zjišťování vašeho majetku, vašich účtů a dotazů u zaměstnavatele. Kreditní karta bez příjmu takové podrobnosti nezná a znát ani nechce. Stačí, že vyplníte dotazník a prohlásíte, že úvěr splatíte. Slovo je někdy víc než popsaný papír a dlouhý dotazník. Zajistí také těm, kteří svoje příjmy nechtějí vytahovat na světlo světa, stálou jistotu finančního zabezpečení.

Vydání kreditní karty

Nechte si tedy kreditní kartu doručit až domů pouhým vyplněním online dotazníku. Vyberte si bezpečný produkt, který vás neobtěžuje a znamená minimum námahy za hodně peněz. Vždyť na pouhou důvěru kreditní karta bez příjmu poskytne jistinu třeba několika desítek tisíc bez ručení a zajištění majetkem. Je tak dobrým prostředkem dlouhodobého získání finančních prostředků, které třeba zrovna nyní nepotřebujete. Ale až budou chybět, budete je mít pohotově a levně kdykoliv k dispozici.Doporučujeme

Na Maxi-půjčky.cz Vám poradí, jak si vybrat tu správnou půjčku.

Nemáte příjem nebo svůj příjem nemůžete doložit? Přečtěte si více o půjčce bez doložení příjmu.

Naše tipy

– Potřebujete-li nebankovní půjčku do jednoho dne od podání žádosti, mohly by Vás zajímat nebankovní půjčky do 24 hodin.

– Jednou z nebankovních půjček na našem trhu je Cetelem půjčka.

– Největší bankovní dům u nás - Česká Spořitelna - nabízí svým klientům výhodné půjčky České spořitelny.

© 2015 Půjčka50000-ihned.cz, všechna práva vyhrazena

Vezměte prosím na vědomí, že prozovovatel těchto internetových stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.
Web Půjčka50000-ihned.cz má pouze informativní charakter.