|
Informace o nabídce na finančním trhu
Upozornění: Věnujte prosím pozornost datu vytvoření článku. Informace mohou být zastaralé a nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčky před výplatou

Publikováno: 11.9.2015

Často se stává, že vám těsně před výplatou dojdou peníze. Může se objevit pohledávka, kterou je třeba urgentně zaplatit. Může se také objevit nějaká věc, která se vám prostě líbí, ale na sklonku měsíce si ji prostě nemůžete dovolit.

Právě proto jsou tu drobné půjčky před výplatou ihned na účet, které je možné získat snadno a rychle za v určitých případech poměrně výhodných podmínek.

Kolik si můžu půjčit a co můžu čekat?

V oblasti drobných půjček s krátkou dobou splatnosti se setkáváme s částkami od 500 až po 20 000 korun. Jedná se o půjčku poskytovanou zpravidla na 1 – 40 dní, a tak není vhodná pro dlouhodobější financování. Tato služba nabídne hned několik výhod. Není potřeba dokládat příjem či zaměstnanecký poměr. U některých společností, které poskytují tento druh financování, není problémem přítomnost v registru dlužníků.

První půjčka bývá zpravidla zdarma, a tak se jednorázově opravdu vyplatí. Navíc její vyřízení probíhá opravdu rychle. Peníze jsou odeslány na účet do 1 – 2 hodin od schválení. U některých poskytovatelů dokonce není nutno uzavírat smlouvu. U dalších půjček jsou však úroky opravdu vysoké.

Od koho si půjčit?

Drobné půjčky zprostředkovávají především poskytovatelé nebankovních úvěrů. Ti první půjčku poskytují někdy zdarma. Účtují si prodloužení splatnosti či úroky dle konkrétní služby. Jedním z nejznámějších poskytovatelů takovýchto služeb je například společnost Zaplo, která vám půjčí 500 – 12 500 Kč na 1 – 30 dní.

Nejvýhodnější půjčka, EverydayPlus

Další možností je kupříkladu Nejvýhodnější Půjčka - zde je možné si zde půjčit 500 až 4 500 Kč a to již za 15 minut. Její splatnost se pohybuje od jednoho do 30 dnů. Další velmi oblíbenou službou je Everyday+. Zde je možné získat až 12 000 a splatit je za 62 dní. Půjčka NetCredit nabídne částku 1 000 až 4 500 korun a to bez zbytečného papírování. Společnost Kontex Trade International s.r.o. pak nabízí mikroúvěr Půjčka7, kterou je možno splatit za 7, 14, 21 či 28 dní.


Doporučujeme

Na Maxi-půjčky.cz Vám poradí, jak si vybrat tu správnou půjčku.

Nemáte příjem nebo svůj příjem nemůžete doložit? Přečtěte si více o půjčce bez doložení příjmu.

Naše tipy

– Potřebujete-li nebankovní půjčku do jednoho dne od podání žádosti, mohly by Vás zajímat nebankovní půjčky do 24 hodin.

– Jednou z nebankovních půjček na našem trhu je Cetelem půjčka.

– Největší bankovní dům u nás - Česká Spořitelna - nabízí svým klientům výhodné půjčky České spořitelny.

© 2015 Půjčka50000-ihned.cz, všechna práva vyhrazena

Vezměte prosím na vědomí, že prozovovatel těchto internetových stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.
Web Půjčka50000-ihned.cz má pouze informativní charakter.