|
Váš průvodce výběrem nejvýhodnější půjčky

Půjčka 50000 bez registru ihned

Stačí jedno „klopýtnutí“ při splácení půjček a člověk se může lehce dostat do registru dlužníků. Při žádosti o další půjčku pak můžeme velmi rychle „narazit“ – registry kontrolují všechny banky a většina nebankovních společností. Jaké jsou možnosti získání půjčky pro „hříšníky“ se zápisem v registru a kde je možné získat například půjčku 50000 bez registru?

Bankovní půjčky a půjčky před výplatou

Jak už bylo řečeno, v bance bychom tento typ půjčky hledali asi marně. Rovněž u velkých nebankovních institucí, které poskytují klasické spotřebitelské úvěry, je půjčka 50000 bez registru prakticky nereálná. Malé nebankovní půjčky – SMS půjčky před výplatou – jsou zase omezeny nižší částkou (například SMS půjčky bez registru ihned).


Inzerce

Náš TIP: O rychlou bankovní půjčku na cokoliv až 600 000,- bez ručení a ručitele můžete požádat online zde.

Nebankovní půjčky bez registru

Existují ale nebankovní společnosti, které se zaměřují na klienty se zápisem v registrech. Jmenujme například půjčku bez registru ihned od společnosti Tommy Stachi, která poskytuje nebankovní půjčky bez registru až 50000 Kč. S registry nemusí být také problém v případě půjčky Provident.

Dostupnost půjček bez registru je ovšem vyvážena například vyšší úrokovou sazbou nebo v některých případech nutností ručit směnkou

Nebankovní americká hypotéka

Pokud vlastníte nemovitost, kterou máte možnost dát do zástavy, můžete získat půjčku 50000 bez registru formou tzv. nebankovní americké hypotéky. To je půjčka se zástavou nemovitosti a nebankovní společnosti tuto půjčku v některých případech poskytují i bez nahlížení do registrů


Doporučujeme

Na Maxi-půjčky.cz Vám pomůžeme vybrat si tu správnou půjčku.

Nemáte příjem nebo svůj příjem nemůžete doložit? Žádejte půjčku bez doložení příjmu.

Naše tipy

– Potřebujete-li nebankovní půjčku do jednoho dne od podání žádosti, můžete žádat nebankovní půjčky do 24 hodin.

– Jednou z nebankovních půjček na našem trhu je Cetelem půjčka.

– Největší bankovní dům u nás - Česká Spořitelna - nabízí svým klientům výhodné půjčky České spořitelny.

© 2016 Půjčka50000-ihned.cz, všechna práva vyhrazena