|
Informace o nabídce na finančním trhu
Upozornění: Věnujte prosím pozornost datu vytvoření článku. Informace mohou být zastaralé a nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčky bez registru a příjmu ihned

Publikováno: 9.6.2015

Pokud si nevíte rady s nedostatkem financí, vyzkoušejte půjčky bez registru a příjmu ! Jsou situace, které by člověk nejraději neřešil. A to je případ i nedostatku financí v rodinném rozpočtu. Asi každý z nás by hledal pomoc u přátel nebo rodiny. Ale ne vždy to každému vyjde.

Nakonec to nemusí být zrovna to nejlepší řešení. Díky penězům se mohou rozpadnout dlouholeté přátelské vztahy, narušit i nejedna velká a semknutá rodina. Když už dojde k půjčce v rámci rodinných příslušníků, měly být jasně stanoveny pravidla. Vše by se mělo sepsat na papír, ať je jasné jak dlužník půjčku splatí a to buďto najednou nebo v menších splátkách.

Někteří toto štěstí nemají, aby jim půjčilo příbuzenstvo. Proto na řadu přichází půjčky bez registru a příjmu. Jde o bezúčelovou půjčku. Což v praxi znamená, že potenciální klienti při podávání žádosti neuvádí účel půjčky.

Půjčky bez registru a příjmu pro každého

O tuto alternativu mohou zažádat ženy na mateřské dovolené, studenti, senioři, občané s nízkými příjmy, tak i lidé mající nějakou nesplacenou půjčku nebo úvěr. Při podávání žádosti o půjčky bez registru a příjmu je bezpodmínečně nutné mít u sebe doklady totožnosti, jako je například občanský průkaz, cestovní pas nebo řidičák.


Výhody půjčky bez registru a příjmu

Půjčky bez registru a příjmu jsou mezi lidmi stále více oblíbené a to díky tomu, že se dají snadno a velmi rychle vyřídit. V současné době lze si obstarat tento druh půjčky po internetu, kde si žadatel vybere vhodnou nebankovní společnost. Na jejich stránkách si najde elektronickou žádost, kterou vypíše a poté ji kliknutím myši odešle. Podat žádost můžete také telefonicky anebo osobně na pobočce finanční společnosti. Půjčky bez registru a příjmu obdrží klient v co nejkratší době od podepsání smlouvy.


Doporučujeme

Na Maxi-půjčky.cz Vám poradí, jak si vybrat tu správnou půjčku.

Nemáte příjem nebo svůj příjem nemůžete doložit? Přečtěte si více o půjčce bez doložení příjmu.

Naše tipy

– Potřebujete-li nebankovní půjčku do jednoho dne od podání žádosti, mohly by Vás zajímat nebankovní půjčky do 24 hodin.

– Jednou z nebankovních půjček na našem trhu je Cetelem půjčka.

– Největší bankovní dům u nás - Česká Spořitelna - nabízí svým klientům výhodné půjčky České spořitelny.

© 2015 Půjčka50000-ihned.cz, všechna práva vyhrazena

Vezměte prosím na vědomí, že prozovovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.
Web má pouze informativní charakter.